Grawerunek

Grawerunek

W naszym sklepie internetowym znajdziesz wyjątkową biżuterię. Możesz jednak uczynić ją jeszcze bardziej niepowtarzalną – wystarczy, że zlecisz nam wykonanie indywidualnego grawerunku, który sprawi, że wybrane przez Ciebie produkty staną się spersonalizowanymi dodatkami. Które z dostępnych elementów opatrzymy zleconym przez Ciebie grawerem? Może to być srebrna zawieszka typu charms, zawieszka skompletowana z łańcuszkiem lub naszyjnikiem, obrączka lub bransoletka z blaszką. O możliwości wykonania graweru na produkcie informujemy w jego opisie, w którym znajdziesz także informację o maksymalnej liczbie znaków do wykorzystania.

Grawer

W pierwszej kolejności grawer projektowany jest komputerowo. Na następnym etapie przenosimy go na wybraną powierzchnię – w tym celu korzystamy z niezwykle precyzyjnej grawerki z diamentową końcówką. To dzięki niej każdy wykonany przez nas grawerunek jest niezwykle dokładny oraz trwały, a zamówiona przez Ciebie biżuteria staje się czymś więcej niż tylko dodatkiem.

Usługa grawerowania

 

Usługa grawerowania ozdób ze srebra dostępna jest w naszym sklepie gratis – za wykonanie grawerunku na zakupionej przez Ciebie biżuterii nie pobieramy żadnych opłat. W ramach usługi możemy wygrawerować jedną z 16 prostych grafik lub też wskazany prze Ciebie, indywidualny napis. Przygotowaliśmy do wyboru aż 11 czcionek, które dodadzą charakteru każdej inskrypcji, ale jeśli chciałbyś zaproponować inną, postaramy się sprostać Twoim oczekiwaniom. Piękne srebro najwyższej próby, z którego powstają sprzedawane przez nas produkty, może stać się jeszcze cenniejsze – dzięki grawerowi zakupiona przez Ciebie biżuteria zyskuje indywidualny charakter i wartość, nie dające zmierzyć się żadną miarą. Grawerunek wyrazi Ciebie i Twoje emocje lub sprawi, że obdarowana osoba poczuje się wyjątkowa. Prezent ma być wyznacznikiem indywidualnego stylu, a może ma wyrażać podziękowanie, upamiętnienie ważnego wydarzenia, miłość lub wdzięczność? Srebrna biżuteria z grawerem to świetne rozwiązanie, które pasuje na każdą okazję.

         

    Czcionki na potrzeby grawerowania         

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl