Co najlepiej umieścić na swoim nieśmiertelniku? Mamy trzy propozycje!

Co najlepiej umieścić na swoim nieśmiertelniku? Mamy trzy propozycje!

Jakiś czas temu nieśmiertelnik kojarzony był wyłącznie z identyfikacją żołnierzy, której można było dokonać przy pomocy wygrawerowanych na blaszce danych osobowych. Jednak dziś ten rodzaj biżuterii zdobywa coraz większą popularność, a poza tym przyciąga wzrok i po prostu dobrze wygląda. Wiele osób jednak nie wie co takiego mogłaby umieścić na swoim nieśmiertelniku dlatego przychodzimy z pomocą – mamy trzy propozycje ciekawych grawerunków, dzięki którym Twój nieśmiertelnik będzie Ci towarzyszył każdego dnia.

Motywacja na każdy dzień

Każdy z nas ma jakiś ulubiony cytat – z ukochanego filmu, książki, czasem nieznanego pochodzenia – jest to takie zdanie, które powoduje uśmiech na naszej twarzy. Jedni taki tekst trzymają w ramce na biurku, inni go sobie tatuują. Są też tacy, którzy lubią mieć go zawsze przy sobie, aby móc spoglądać na niego każdego dnia. Jeśli należycie do tej ostatniej grupy i chcielibyście mieć zawsze pod ręką choćby jedno słowo, które podnosi Was na duchu i sprawia, ze się uśmiechacie – to taki nieśmiertelnik z grawerem będzie dla Was idealnym gadżetem!

W razie wypadku dzwoń do...

Wielu ludzi na swoich nieśmiertelnikach umieszcza dane osobowe, które powinny być pomocne w razie wypadku lub innej nieprzyjemnej sytuacji. Jednak niewiele osób wie, że dane takie jak imię, nazwisko, grupa krwi i adres zamieszkania w takich okolicznościach... nie będą wcale przydatne. Znacznie bardziej pomocne będzie umieszczenie na nieśmiertelniku numeru telefonu do osoby z którą należy się skontaktować w razie wypadku. Jeśli jednak nie przekonuje Was opcja kupienia nieśmiertelnika tylko po to, aby wygrawerować tam numery telefonu bliskich osób to fajną opcją jest grawer dwustronny – po jednej stronie numery telefonu bliskich osób, po drugiej coś fajnego i bliskiego Waszemu sercu.

Coś więcej niż słowa

Dla niektórych jeden mały symbol często znaczy więcej niż niezliczona ilość słów. Znak nieskończoności, czterolistna koniczyna, a może mała nutka? Na pierwszy rzut oka te znaki dla każdego znaczą to samo, jednak zawsze znajdzie się ktoś, dla kogo mała gwiazdka kojarzy się z obserwowaniem gwiazd w dzieciństwie i przywołuje miłe wspomnienia. Świetnym pomysłem na prezent dla ukochanej osoby jest nieśmiertelnik z grawerem serca bądź przytulonych łabędzi. Takie symbole dużo znaczą, szczególnie gdy później kojarzą się z ukochaną osobą. W naszym sklepie Angel Srebro mamy duży wybór symboli i czcionek, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl